LNY2G103MSEH
NichiconNichicon
LNY2G103MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNY2G103MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNY2G103MSEH.pdf2.LNY2G103MSEH.pdf3.LNY2G103MSEH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 808 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNY2G103MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNY2G103MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 808 pcs Datuen fitxa 1.LNY2G103MSEH.pdf2.LNY2G103MSEH.pdf3.LNY2G103MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNY Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 31.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-9259
LNY2G103MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.693" (170.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF