LNX2W183MSEKBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2W183MSEKBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNX2W183MSEKBN.pdf2.LNX2W183MSEKBN.pdf3.LNX2W183MSEKBN.pdf
Stock egoera 284 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
  • Mezua
LNX2W183MSEKBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2W183MSEKBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.937" Dia (100.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 37A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 51.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.634" (41.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 10.000" (254.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 18000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 18000µF