LNX2V272MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2V272MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2V272MSEFBN.pdf2.LNX2V272MSEFBN.pdf3.LNX2V272MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNX2V272MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2V272MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNX2V273MSEKBN
LNX2V273MSEKBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 267 pcs
Deskarga: LNX2V273MSEKBN.pdf
RFQ
LNX2V223MSEKBN
LNX2V223MSEKBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Stockean: 337 pcs
Deskarga: LNX2V223MSEKBN.pdf
RFQ
LNX2V272MSEF
LNX2V272MSEF
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW