LNX2V222MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNX2V222MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNX2V222MSEFBN.pdf2.LNX2V222MSEFBN.pdf3.LNX2V222MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNX2V222MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNX2V222MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNX Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.38A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.449" (113.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF