LNUN7681MTEF
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNUN7681MTEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 525V SCREW
Fitxak: 1.LNUN7681MTEF.pdf2.LNUN7681MTEF.pdf3.LNUN7681MTEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNUN7681MTEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNUN7681MTEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 525V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2597 pcs Datuen fitxa 1.LNUN7681MTEF.pdf2.LNUN7681MTEF.pdf3.LNUN7681MTEF.pdf
Tentsioaren balioa 525V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.16A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.465" (88.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 525V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF