LNUN7562MSEJ
NichiconNichicon
LNUN7562MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNUN7562MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 525V SCREW
Fitxak: 1.LNUN7562MSEJ.pdf2.LNUN7562MSEJ.pdf3.LNUN7562MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 590 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNUN7562MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNUN7562MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 525V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 590 pcs Datuen fitxa 1.LNUN7562MSEJ.pdf2.LNUN7562MSEJ.pdf3.LNUN7562MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 525V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 17.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-6773
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.220" (158.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 525V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNUN7472MSEHBN
LNUN7472MSEHBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 525V SCREW
Stockean: 640 pcs
Deskarga: LNUN7472MSEHBN.pdf
RFQ
LNUN7562MSEJBB
LNUN7562MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 525V SCREW