LNU2W153MSEJ
NichiconNichicon
LNU2W153MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2W153MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNU2W153MSEJ.pdf2.LNU2W153MSEJ.pdf3.LNU2W153MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 447 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNU2W153MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2W153MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447 pcs Datuen fitxa 1.LNU2W153MSEJ.pdf2.LNU2W153MSEJ.pdf3.LNU2W153MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 34.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 493-13826 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 9.370" (238.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 15000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 15000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNU2W272MSEGBB
LNU2W272MSEGBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Stockean: 1418 pcs
Deskarga: LNU2W272MSEGBB.pdf
RFQ
LNU2W153MSEJBB
LNU2W153MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW