LNU2W123MSEJ
NichiconNichicon
LNU2W123MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNU2W123MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNU2W123MSEJ.pdf2.LNU2W123MSEJ.pdf3.LNU2W123MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 631 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNU2W123MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNU2W123MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 631 pcs Datuen fitxa 1.LNU2W123MSEJ.pdf2.LNU2W123MSEJ.pdf3.LNU2W123MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNU Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 41.86A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-13825
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 7.795" (198.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 12000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNU2W123MSEJBB
LNU2W123MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW