LNT2G681MSEFBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2G681MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNT2G681MSEFBN.pdf2.LNT2G681MSEFBN.pdf3.LNT2G681MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNT2G681MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2G681MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.88A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF