LNT2G562MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2G562MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNT2G562MSEHBB.pdf2.LNT2G562MSEHBB.pdf3.LNT2G562MSEHBB.pdf
Stock egoera 660 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2G562MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2G562MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.18A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF