LNT1K333MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1K333MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Fitxak: 1.LNT1K333MSEB.pdf2.LNT1K333MSEB.pdf3.LNT1K333MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT1K333MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1K333MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1359 pcs Datuen fitxa 1.LNT1K333MSEB.pdf2.LNT1K333MSEB.pdf3.LNT1K333MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14.85A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33000µF