LNT1K333MSE
NichiconNichicon
LNT1K333MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1K333MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Fitxak: 1.LNT1K333MSE.pdf2.LNT1K333MSE.pdf3.LNT1K333MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNT1K333MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1K333MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1323 pcs Datuen fitxa 1.LNT1K333MSE.pdf2.LNT1K333MSE.pdf3.LNT1K333MSE.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.385A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8972
LNT1K333MSE-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT1K333MSEB
LNT1K333MSEB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW