LNT1A333MSE
NichiconNichicon
LNT1A333MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1A333MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V SCREW
Fitxak: 1.LNT1A333MSE.pdf2.LNT1A333MSE.pdf3.LNT1A333MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
LNT1A333MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1A333MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4615 pcs Datuen fitxa 1.LNT1A333MSE.pdf2.LNT1A333MSE.pdf3.LNT1A333MSE.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.52A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8901
LNT1A333MSE-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT1A334MSE
LNT1A334MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330000UF 20% 10V SCREW
Stockean: 1113 pcs
Deskarga: LNT1A334MSE.pdf
RFQ
LNT1A333MSEN
LNT1A333MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33000UF 20% 10V SCREW