LNT1A224MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1A224MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 10V SCREW
Fitxak: 1.LNT1A224MSEB.pdf2.LNT1A224MSEB.pdf3.LNT1A224MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT1A224MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1A224MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 10V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1381 pcs Datuen fitxa 1.LNT1A224MSEB.pdf2.LNT1A224MSEB.pdf3.LNT1A224MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220000µF