LNR2C103MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2C103MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Fitxak: LNR2C103MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNR2C103MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2C103MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1957 pcs Datuen fitxa LNR2C103MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.92A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR2A683MSEN
LNR2A683MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Stockean: 1047 pcs
Deskarga: LNR2A683MSEN.pdf
RFQ
LNR2C103MSE
LNR2C103MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW