LNR2A683MSE
NichiconNichicon
LNR2A683MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2A683MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Fitxak: LNR2A683MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNR2A683MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2A683MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1132 pcs Datuen fitxa LNR2A683MSE.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 18.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.93A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7697
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 68000µF