LNK2V272MSEFBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2V272MSEFBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNK2V272MSEFBB.pdf2.LNK2V272MSEFBB.pdf3.LNK2V272MSEFBB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNK2V272MSEFBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2V272MSEFBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.02A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.252" (108.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF