LNK2V222MSEFBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2V222MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNK2V222MSEFBN.pdf2.LNK2V222MSEFBN.pdf3.LNK2V222MSEFBN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNK2V222MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2V222MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.48A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.858" (98.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNK2V182MSEF
LNK2V182MSEF
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Stockean: 2202 pcs
Deskarga: LNK2V182MSEF.pdf
RFQ
LNK2V152MSEFBN
LNK2V152MSEFBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Stockean: 2903 pcs
Deskarga: LNK2V152MSEFBN.pdf
RFQ
LNK2V222MSEF
LNK2V222MSEF
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW