LNK2G183MSEJBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2G183MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNK2G183MSEJBN.pdf2.LNK2G183MSEJBN.pdf3.LNK2G183MSEJBN.pdf
Stock egoera 353 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNK2G183MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2G183MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 41.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 57.68A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 9.370" (238.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 18000µF