LNK2G153MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2G153MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNK2G153MSEJBN.pdf2.LNK2G153MSEJBN.pdf3.LNK2G153MSEJBN.pdf
Stock egoera 360 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
  • Mezua
LNK2G153MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2G153MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 34.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 48.72A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF