LNC2W682MSEJBN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2W682MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNC2W682MSEJBN.pdf2.LNC2W682MSEJBN.pdf3.LNC2W682MSEJBN.pdf
Stock egoera 798 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2W682MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2W682MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 27.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 38.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF