LNC2W682MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2W682MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNC2W682MSEHBB.pdf2.LNC2W682MSEHBB.pdf3.LNC2W682MSEHBB.pdf
Stock egoera 887 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
  • Mezua
LNC2W682MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2W682MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 23.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.32A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2W562MTEH
LNC2W562MTEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Stockean: 897 pcs
Deskarga: LNC2W562MTEH.pdf
RFQ
LNC2W562MSEJBN
LNC2W562MSEJBN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 810 pcs
Deskarga: LNC2W562MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2W682MSEH
LNC2W682MSEH
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW