LNC2V822MSEH
NichiconNichicon
LNC2V822MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V822MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V822MSEH.pdf2.LNC2V822MSEH.pdf3.LNC2V822MSEH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2V822MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V822MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1039 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V822MSEH.pdf2.LNC2V822MSEH.pdf3.LNC2V822MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 31.08A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8757
LNC2V822MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF