LNC2V682MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V682MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V682MTEG.pdf2.LNC2V682MTEG.pdf3.LNC2V682MTEG.pdf
Stock egoera 995 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2V682MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V682MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 995 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V682MTEG.pdf2.LNC2V682MTEG.pdf3.LNC2V682MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 20.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.433" (138.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF