LNC2H272MSEH
NichiconNichicon
LNC2H272MSEH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2H272MSEH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNC2H272MSEH.pdf2.LNC2H272MSEH.pdf3.LNC2H272MSEH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 984 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2H272MSEHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2H272MSEH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 984 pcs Datuen fitxa 1.LNC2H272MSEH.pdf2.LNC2H272MSEH.pdf3.LNC2H272MSEH.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.12A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8816
LNC2H272MSEH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.661" (93.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2H272MTEH
LNC2H272MTEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Stockean: 1216 pcs
Deskarga: LNC2H272MTEH.pdf
RFQ
LNC2H272MSEHBN
LNC2H272MSEHBN
fabrikatzaileak: Nichicon