LNC2H182MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2H182MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNC2H182MTEG.pdf2.LNC2H182MTEG.pdf3.LNC2H182MTEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2H182MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2H182MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1525 pcs Datuen fitxa 1.LNC2H182MTEG.pdf2.LNC2H182MTEG.pdf3.LNC2H182MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.78A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.661" (93.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1800µF