LLS1E393MELC
NichiconNichicon
LLS1E393MELC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS1E393MELC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 1.LLS1E393MELC.pdf2.LLS1E393MELC.pdf
  • Mezua
LLS1E393MELCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS1E393MELC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9908 pcs Datuen fitxa 1.LLS1E393MELC.pdf2.LLS1E393MELC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.56A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 8.694A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7264
LLS1E393MELC-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 39000µF