LLS1E333MELC
NichiconNichicon
LLS1E333MELC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS1E333MELC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 1.LLS1E333MELC.pdf2.LLS1E333MELC.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LLS1E333MELCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS1E333MELC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19389 pcs Datuen fitxa 1.LLS1E333MELC.pdf2.LLS1E333MELC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.75A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.7625A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7263
LLS1E333MELC-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33000µF