LLS1C123MELZ
NichiconNichicon
LLS1C123MELZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS1C123MELZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Fitxak: 1.LLS1C123MELZ.pdf2.LLS1C123MELZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LLS1C123MELZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS1C123MELZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33751 pcs Datuen fitxa 1.LLS1C123MELZ.pdf2.LLS1C123MELZ.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.13A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.5995A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7249
LLS1C123MELZ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 12000µF