LLS1C103MELZ
NichiconNichicon
LLS1C103MELZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS1C103MELZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Fitxak: 1.LLS1C103MELZ.pdf2.LLS1C103MELZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LLS1C103MELZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS1C103MELZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36556 pcs Datuen fitxa 1.LLS1C103MELZ.pdf2.LLS1C103MELZ.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.89A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3235A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose