LLG2C821MELA25
NichiconNichicon
LLG2C821MELA25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLG2C821MELA25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Fitxak: 1.LLG2C821MELA25.pdf2.LLG2C821MELA25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLG2C821MELA25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLG2C821MELA25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39694 pcs Datuen fitxa 1.LLG2C821MELA25.pdf2.LLG2C821MELA25.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LLG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.52A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.78A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose