LLG2C681MELZ30
NichiconNichicon
LLG2C681MELZ30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLG2C681MELZ30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Fitxak: 1.LLG2C681MELZ30.pdf2.LLG2C681MELZ30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLG2C681MELZ30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLG2C681MELZ30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46084 pcs Datuen fitxa 1.LLG2C681MELZ30.pdf2.LLG2C681MELZ30.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LLG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.75A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose