LKS1J472MESZ
NichiconNichicon
LKS1J472MESZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS1J472MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Fitxak: LKS1J472MESZ.pdf
  • Mezua
LKS1J472MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS1J472MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27224 pcs Datuen fitxa LKS1J472MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 3A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF