LKS1J392MESY
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS1J392MESY
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN
Fitxak: LKS1J392MESY.pdf
  • Mezua
LKS1J392MESYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS1J392MESY fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 33074 pcs Datuen fitxa LKS1J392MESY.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.7A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3900µF