LKS1J272MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS1J272MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP IN
Fitxak: LKS1J272MESZ.pdf
  • Mezua
LKS1J272MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS1J272MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 42093 pcs Datuen fitxa LKS1J272MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.25A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF