LKS1J182MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS1J182MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN
Fitxak: LKS1J182MESZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKS1J182MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS1J182MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 36301 pcs Datuen fitxa LKS1J182MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.8A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1800µF