LKG1K821MESCCK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1K821MESCCK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP IN
Fitxak: LKG1K821MESCCK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LKG1K821MESCCKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1K821MESCCK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 20124 pcs Datuen fitxa LKG1K821MESCCK.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.55A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 820µF