LKG1K821MESABK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1K821MESABK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP IN
Fitxak: LKG1K821MESABK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKG1K821MESABKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1K821MESABK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 44741 pcs Datuen fitxa LKG1K821MESABK.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 820µF