LKG1H272MESAAK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1H272MESAAK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP IN
Fitxak: LKG1H272MESAAK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKG1H272MESAAKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1H272MESAAK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 37388 pcs Datuen fitxa LKG1H272MESAAK.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.95A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF