LKG1H223MKNF
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1H223MKNF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER
Fitxak: LKG1H223MKNF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LKG1H223MKNFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1H223MKNF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 50V SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4524 pcs Datuen fitxa LKG1H223MKNF.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.4A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Solder Lug
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.551" (14.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.795" (71.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22000µF