LKG1C332MESZBK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1C332MESZBK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V SNAP IN
Fitxak: LKG1C332MESZBK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKG1C332MESZBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1C332MESZBK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 55202 pcs Datuen fitxa LKG1C332MESZBK.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF