LKG1C273MESCAK
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1C273MESCAK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP IN
Fitxak: LKG1C273MESCAK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LKG1C273MESCAKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1C273MESCAK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 20350 pcs Datuen fitxa LKG1C273MESCAK.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.35A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 27000µF