LGU2F391MELA
NichiconNichicon
LGU2F391MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU2F391MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Fitxak: 1.LGU2F391MELA.pdf2.LGU2F391MELA.pdf
  • Mezua
LGU2F391MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU2F391MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18359 pcs Datuen fitxa 1.LGU2F391MELA.pdf2.LGU2F391MELA.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.1021A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8503
LGU2F391MELA-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF