LGU2C821MELB
NichiconNichicon
LGU2C821MELB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU2C821MELB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Fitxak: 1.LGU2C821MELB.pdf2.LGU2C821MELB.pdf
  • Mezua
LGU2C821MELBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU2C821MELB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20961 pcs Datuen fitxa 1.LGU2C821MELB.pdf2.LGU2C821MELB.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGU Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.04A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.06A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-2638
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF