LGU2C681MELZ
NichiconNichicon
LGU2C681MELZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU2C681MELZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Fitxak: 1.LGU2C681MELZ.pdf2.LGU2C681MELZ.pdf
  • Mezua
LGU2C681MELZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU2C681MELZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22693 pcs Datuen fitxa 1.LGU2C681MELZ.pdf2.LGU2C681MELZ.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LGU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.73A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-2633
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF