LGR2W820MELA35
NichiconNichicon
LGR2W820MELA35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGR2W820MELA35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGR2W820MELA35.pdf2.LGR2W820MELA35.pdf
  • Mezua
LGR2W820MELA35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGR2W820MELA35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19830 pcs Datuen fitxa 1.LGR2W820MELA35.pdf2.LGR2W820MELA35.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGR Ripple Current @ maiztasuna baxua 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 800.8mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7929
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF