LGR2W680MELA30
NichiconNichicon
LGR2W680MELA30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGR2W680MELA30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGR2W680MELA30.pdf2.LGR2W680MELA30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGR2W680MELA30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGR2W680MELA30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23632 pcs Datuen fitxa 1.LGR2W680MELA30.pdf2.LGR2W680MELA30.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGR Ripple Current @ maiztasuna baxua 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 757.9mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7932
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF