LGR2E122MELC50
NichiconNichicon
LGR2E122MELC50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGR2E122MELC50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGR2E122MELC50.pdf2.LGR2E122MELC50.pdf
  • Mezua
LGR2E122MELC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGR2E122MELC50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7758 pcs Datuen fitxa 1.LGR2E122MELC50.pdf2.LGR2E122MELC50.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.45A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7863
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF