LGR2D681MELB35
NichiconNichicon
LGR2D681MELB35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGR2D681MELB35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGR2D681MELB35.pdf2.LGR2D681MELB35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LGR2D681MELB35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGR2D681MELB35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15396 pcs Datuen fitxa 1.LGR2D681MELB35.pdf2.LGR2D681MELB35.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.55A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7941
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF