LGNW6391MELB40
NichiconNichicon
LGNW6391MELB40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGNW6391MELB40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Fitxak: 1.LGNW6391MELB40.pdf2.LGNW6391MELB40.pdf
  • Mezua
LGNW6391MELB40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGNW6391MELB40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10918 pcs Datuen fitxa 1.LGNW6391MELB40.pdf2.LGNW6391MELB40.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.3023A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8387
LGNW6391MELB40-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF